دانلود رایگان کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی

معرفی کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی

کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی اثری پرمخاطب از پنی پیرس، سخنران، مدرس معنوی و نویسنده‌ای نام‌آشنا در زمینه‌ی شهود، انرژی درونی و موفقیت است. پیرس در این کتاب به موضوع فرکانس و ارتعاش پرداخته و مخاطب خود را یاری می‌کند تا با درک عمیق‌تر و بهتری از فرکانس‌های درونی خود و ارتعاشِ محیط اطرافش، با سرعت و سهولتِ بیشتری، به خواسته‌ها و آرزوهایش دست یابد.
درباره‌ی کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی

چه ارتباطی میان مغز و تجاربِ آگاهانه‌ی انسان وجود دارد؟ آیا چیزی که نمی‌توانیم با حواس پنج‌گانه‌ی خود درک کنیم، وجود خارجی ندارد؟ این مسئله، موضوعی تازه‌ای نیست و سال‌هاست که پژوهشگران و اندیشمندانِ بسیاری، از مادی‌گرایان تا فلاسفه‌ی هستی‌شناس را به خود مشغول داشته است. ما در زندگی روزمره تنها آنچه که می‌بینیم و لمس می‌کنیم، باور داریم و اغلب متوجه این نکته نیستیم که روح، افکار، احساسات و بدن ما، همگی از انرژی ساخته شده‌اند. بر اساس نظریه‌ی ریسمان، جهان از ذرات نامرئی زیراتمی تشکیل شده است که به‌نوبه‌ی خود، ریسمان‌های کوچکی می‌سازند و در الگوهای مشخصی در حال ارتعاش هستند. بنا بر این نظریه، همه‌چیز در حال ارتعاش است. در واقع هر یک از ما از نوعی از ارتعاش شخصی برخورداریم و به‌وسیله‌ی آن با جهان واقعیت در ارتباط هستیم. در کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی (Frequency: the power of personal vibration)، پنی پیرس (Penney Peirce) به ما نشان می‌دهد که چگونه آن ارتعاش شخصی را احساس و درک کنیم و از آن برای تغییر زندگیِ خود بهره ببریم.

معرفی و دانلود کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی

به باور بسیاری از متفکران، ما در حال گذار از عصر اطلاعات به عصر شهود هستیم و از این رو، به روش‌های نوینی برای زندگی و تاب‌آوردن در آن نیاز داریم. در درون ما و در محیطی که توسط آن احاطه شده‌ایم، ارتعاش در جریان است. این ارتعاش به ما کمک می‌کند ارتباط بهتری با خود و جهان برقرار کنیم، ارتعاش شخصی خود یا فرکانس خانه‌ی خود را احساس کنیم و آن را بهبود ببخشیم و آن وضعیت را به حالت ثبات و دائمیِ خود، بدل نماییم. یک تغییر فرکانس ساده به‌معنای تبدیل افسردگی به آرامش، خشم به سکون و ترس به شور و شوق است. انسان از توانایی مدیریت وضعیت فرکانسی خود برخوردار است و می‌تواند با تغییر فرکانس به آنچه مطلوبِ اوست، به احساس و وضعیتی که می‌خواهد، دست یابد. زندگی با واقعیات دنیای جدید، نیازمند برخورداری از فرکانسی بالاتر است و این همان آموزشی است که پنی پیرس در کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی درصدد ارائه‌ی آن است.

کتاب صوتی فرکانس با ترکیب ایده‌های اساسی فیزیکِ کوانتوم با تکنیک‌های اثبات‌شده‌ی پرورش شهود، مخاطب خود را به درک عمیق‌تری از ارتباط میان دنیای مادی و غیرمادی می‌رساند. پنی پیرس با زبانی آشنا و صمیمی، تمریناتی را برای آگاهی بیشتر افراد از ماهیت فرکانس و بهره‌گیری از قابلیت‌های شگفت‌انگیزِ آن ارائه کرده است. به باور او، با انجام تمرین‌های آموزشی این کتاب، قابلیت‌های شهودی افراد به‌شیوه‌ای آگاهانه افزایش یافته و در نتیجه، فرد قادر خواهد بود تا از شهود، الهامات، منابع درونی و هر آنچه که در درون و اطراف خود می‌یابد، انرژی کسب کند. او همچنین به مخاطب خود یاری می‌رساند تا با استفاده از فرکانس و ارتعاشات، بر افکار، احساسات و انرژی خود، اثر مثبتی بر جا گذاشته و به درک عمیق‌تر و بهتری از وجود انسانی خود برسد تا بتواند خود را با اهداف و رسالت زندگیِ خویش، همراستا کند.

کتاب فرکانس: قدرت ارتعاش فردی را به همت انتشارات فلسفه، با ترجمه‌ی لیلا امانت ملایی و خوانش نسرین رضایی می‌شنوید.
نکوداشت‌های کتاب فرکانس: قدرت ارتعاش فردی

پیرس در این کاوشِ نیرومند و مهیج خود از علم فرکانس، دانشی را در اختیار مخاطب قرار داده است که در عین الهام‌بخشی، قابلیت اعمال به اغلب رشته‌ها را دارد و می‌تواند به‌عنوان مبنایی برای رشد خلاقیت به شمار رود. (ژان هیوستون، نویسنده‌ی کتاب اشتیاق برای ممکن)
همگی ما تحت تأثیر انرژی‌های مثبت و منفی قرار داریم، چه متوجه آن باشیم و چه خیر. با خرد مندرج در این کتاب می‌آموزید که چگونه سطح ارتعاش خود را افزایش داده و فرکانس خود را بالا ببرید تا به راه‌های معجزه‌آسایی برای دستیابی به موفقیت برسید. (ماسارو ایموتو، نویسنده‌ی کتاب پیام‌های پنهان در آب)
بسیاری از افراد به ما می‌گویند که ما در شرف تجربه‌ی گذار پرشتابی به دنیای جدید هستیم؛ دنیای که ماهیت و ذات بنیادی ما را تغییر خواهد داد. این گذار با ابزارهایی که در این کتاب ارائه می‌شوند، با سهولت بیشتری امکان‌پذیر خواهد شد. فرکانس یک هدیه‌ی بی‌سابقه است برای فردی که آمادگی درک آن را داشته باشد. (جان ال. پیترسن، بنیانگذار مؤسسه‌ی آلینگتون و نویسنده‌ی کتاب چشم‌اندازی برای سال 2012)
پنی پیرس در کتاب فرکانس، بسیاری از اصول انرژی را که تا پیش از این برای ما ناشناخته بودند، معرفی کرده است و اکنون می‌توانیم برای حفظ سلامت و دریافت درک بهتری از واقعیت از آن‌ها استفاده کنیم. (ریچارد بارتلت، نویسنده‌ی کتاب ماتریکس انرژی و فیزیک معجزات)
کتاب فرکانس: قدرت ارتعاش فردی اثری جالب‌توجه و شگفت‌انگیز است که راهکارهایی سالم و خلاقانه برای ساختنِ آینده‌ای بهتر را در اختیار شما قرار می‌دهد. (هال زینا بنت، نویسنده‌ی کتاب ذهن هولوتراپیک)

کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی برای چه کسانی مناسب است؟

شنیدن کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش برای تمامی علاقه‌مندان آثار روانشناسیِ موفقیت و توسعه‌ی فردی و همین‌طور طرفداران قانون جذب و علوم مربوط به فرکانس و ارتعاش، تجربه‌ای متفاوت و جذاب خواهد بود.
در بخشی از کتاب صوتی فرکانس: قدرت ارتعاش فردی می‌شنویم

هنگامی که تکرار مداوم تاریخ را بر وقایعی می‌بینید که در آن مردم قربانی خدایان ساختگی هستند، این تفکر که می‌توانیم زندگی، روش یا مسائل دیگر زندگی را خودمان دلخواهانه خلق کنیم، در حقیقت بسیار عمیق می‌شود؛ این یعنی ما به سطحی از دانش تکامل دست یافته‌ایم که در آن می‌توانیم متوجه شویم چطور حالات درونی روح، فکر و احساسات ما بر واقعیت جسمی تأثیر می‌گذارند و می‌فهمیم چطور چیزهای غیرفیزیکی، عملاً به چیزهای فیزیکی منجر می‌شوند. تحقق آنچه بسیاری از افراد آن را تجلی می‌نامند، ایده‌ای است که به‌موجب آن شخص می‌تواند با نیروی اراده، آرزو و انرژی باعث شود چیزی در سطح فیزیکی، واقعی شود. این دانش برای قرن‌ها فقط در اختیار آواتارها، جادوگرها و کیمیاگران بوده است، ولی مدتی نه‌چندان دور، قانون جذب پیدا شد و ایده‌های غیرعادی و متافیزیکی را وارد جریان اصلی روزمره کرد. این قانون نشان داد که ما کاملاً آماده‌ایم تا بفهمیم که قدرت ارتعاش شخصی چطور به شکل‌دهی واقعیت ما کمک می‌کند. قانون جذب، اساساً بیان می‌کند که مشابه، مشابه را جذب می‌کند. آنچه را که ارتعاش می‌شود، خلق می‌کنید و شاد بودن به شما کمک می‌کند زندگی‌ای را که می‌خواهید تحقق بخشید. این موضوع بنابر تجربه‌ی من عمدتاً درست است، ولی در سطح اولیه‌ی آگاهی قرار دارد. بیایید به تفاوت‌های این موضوع بپردازیم.

خلق، چیزی بیشتر از قانون جذب را در بر دارد. وقتی که فرآیند دگرگونی جامعه حول مرحله‌ی سه (تخلیه جعبه پاندورا، یا ضمیر ناخودآگاه)، مرحله چهار (تقویت، مقاومت، سرکوب و دوباره ترس‌های ناخودآگاه) و مرحله پنج (تخریب و رفع ساختارهای قدیمی) می‌چرخد، بسیاری از ما سعی داریم از آشوب ناشی از خسارت فرار کنیم. می‌خواهیم بر زندگی‌تان کنترل داشته باشیم و فکر کنیم پول و دارایی درمان هستند. تاکنون قانون جذب که عملاً به یک اصل رشد معنوی اشاره دارد، با جذب موفقیت مادی و روابط کمّی زیاد در غلبه بر ناامنی منحرف شده است؛ یعنی این اصول عمدتاً بر اساس ترس اعمال می‌شوند. برای پیشرفت به سوی مراحل پیشرفته‌تر دگرگونی، باید در اصول فرکانسی که زیربنای قانون جذب هستند، بیشتر عمیق شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>